НАВЧАННЯ  УПОВНОВАЖЕНИХ ОСІБ  

Ми знаємо як бути лідерами в сфері публічних закупівель!

Вас цікавить, як вдало та професійно підготуватись до нових змін в законодавстві? Як на практиці застосувати систему «Прозоро»? Як провести торги і бути впевненими, що все зроблено на вищому рівні? Ви завжди бажаєте бути в курсі нових змін в закупівельному законодавстві? Бажаєте проходити навчання та отримувати не лише сертифікат, а й нові знання? Тоді шановні уповноважені особи, Вам необхідна кваліфікована допомога  – Навчально-консалтингового центру «Закупівлі»!

Awesome Image

Навчально-консалтинговий центр «Закупівлі» запрошує Вас долучитися до професійного держзакупівельного середовища. Наші спеціалісти – це досвідчені професіонали у сфері проведення  процедур публічних закупівель. Звернувшись до  фахівців Навчально-консалтингового центру «Закупівлі, Ви одразу помітите, що Вашими закупівлями займаються  впевнені та професійні фахівці, які завжди знайдуть вихід з ситуацій, які на перший погляд здаються дуже складними. Зважаючи на постійне реформування законодавства у сфері публічних закупівель, запрошуємо Вас підвищити свій професійний рівень, знання, теоретичний та практичний досвід з питань проведення закупівель. Консультація щодо послуг

Навчально-консалтинговий центр «Закупівлі» надає такі послуги:

  • ОЧНІ загальні та ІНДИВІДУАЛЬНІ навчання уповноважених осіб по всій країні;
  • ONLINE навчання з питань публічних закупівель
  • Проведення торгів «під ключ»;
  • Підготовка/перевірка документів для участі в торгах учасникам;
  • Та інші юридичні послуги.


Про навчанняAwesome Image

Програма навчання передбачає лекції та практичні заняття від "А до Я". Після закінчення навчання слухачі отримають сертифікат. Програма курсу навчання спеціалістів передбачає ЗМІНИ В ЗАКОНОДАВСТВІ (НОВИЙ ЗАКОН), загальний огляд електронної системи, функції  уповноваженої особи, визначення предмету закупівлі, які класифікатори використовуємо, мультилотові закупівлі, визначення порогів при застосуванні електронної системи, як відбувається планування закупівель в електронній системі, тендерна документація, нецінові критерії, забезпечення пропозицій, процедури «Спрощені закупівлі», "відкриті торги", "переговорна процедура",  електронний цифровий підпис, процедура «Конкурентний діалог», зміни в закупівлі електроенергії, електронне оскарження, контроль та відповідальність у сфері публічних закупівель та дуже багато корисної інформації.

Лекції та практичні заняття проводять фахівці-експерти з публічних закупівель, які мають великий практичний досвід роботи у сфері закупівель.
Заявка на навчання

Щотижня проводимо ONLINE навчання, курс "Закупівлі в умовах надзвичайного стану"-02.06.2022 р. -вартість 400  грн, та від "А до Я" 25.05.2022 р. та 08.06.2022 р. -вартість 1200 грн-лектор Філатова Наталія. Всеукраїнський семінар по будівництву -дата уточнюється -вартість 1700 грн-лектор Артеменко Крістіна. Також  можливі тематичні навчання  по Вашому запиту (будь -яка тема з публічних закупівель). Проводимо індивідуальні навчання у зручну для Вас дату ONLINE або з виїздом до Вас!

Можливе навчання на території замовника!

Навіть якщо Вашого міста не має в представленому графіку, телефонуйте, проведемо!

Заняття проводяться відповідно до формування груп. Кожного тижня проходять ONLINE навчання. Можливе навчання у інших містах України та на території Замовника! Дистанційне навчання проводиться у будь-який зручний для Вас час!
Світлана Григорівна

+380 97 422 49 61

+380 99 005 38 99

derjzakypki@ukr.net

Інна Володимирівна

+380 95 318 81 47

+380 67 533 28 29

elzakypivli@ukr.net