ВСЕУКРАЇНСЬКІ
СЕМІНАРИ

Масштабна подія цього року у м. Одеса!

Шановні колеги, запрошуємо Вас на наш черговий всеукраїнський семінар! Наші семінари стали дуже популярними серед всіх учасників закупівельного процесу, неодноразово були проведені семінари в м. Київ, м.Харків та м. Одеса. Наразі, за проханням наших колег проводимо черговий семінар в м.ОДЕСА!

Усіх учасників закупівельного процесу запрошуємо відвідати Семінар-навчання: «Публічні закупівлі: від теорії до практики, від участі до перемоги.

Коли: 17-18  вересня 2020 року.
Де: місто ОДЕСА.

Awesome Image

Формат Семінару: Семінар для Замовників публічних закупівель. Захід орієнтовано на тих, хто тільки знайомиться з роботою в системі ProZorro, а також для досвідчених фахівців, які проводять процедури закупівлі робіт/приймають у них участь.Левченко Денис - консультант з питань публічних закупівель. Працював: заступник начальника відділу навчання та підтримки системи ДП «ПРОЗОРРО»; заступник директора юридичного департаменту - начальник відділу правового захисту інтересів Міністерства в судових та інших органах Мінекономрозвитку України; член комісії з розгляду звернень при проведенні допорогових закупівель при ГО «Transparancy International»).Артеменко Крістіна Феодосіївна – експерт-консультант з питань публічних закупівель в галузі будівництва.

Під час проведення семінару заплановані перерви на каву, гарячі обіди.
Після Семінару кожний учасник отримує нові якісні знання та сертифікат про проходження навчання

Вартість участі в семінарі однієї особи складає 2500 грн